Trendy v interiéru: Podzimu vládne rozmanitost

319
0
Share:

Trendy v bydlení se proměňují v každém ročním období. A co si pro nás odborníci nachystali pro podzim 2020? Překvapí vás bohatá rozmanitost, stejně jako způsoby, jak jí dosáhnout.

Trendům v bydlení letos vévodí rozmanitost. Pod heslem více prostoru (Make space) stojí na jedné straně funkční minimalismus, na straně druhé dominuje podzimní sezóně styl Everything goes bohatý na doplňky a výrazné barvy. Styl Family time zase reprezentuje divokost plnou kontrastů, a dokonale tak vystihuje zábavu a dovádění, které zažijete doma s rodinou. Pokud naopak preferujete klid a dokonalou harmonii, zařiďte si bydlení ve stylu Coming home. Váš domov se rázem stane relaxační oázou, do které se budete vždy rádi vracet. Z letošních trendů si vybere každý,“ říká Tadeáš Tenkl, odborník z Hornbachu.

Trendy ve stylu: Všechno jde (Everything goes)

Dekorace namísto minimalismu – to je heslo tohoto divokého světa bydlení. To také čiší z každého centimetru místnosti: palmové listy, květy, leopardí a zebrované potisky, samet, hedvábí a mosaz vytváří kouzelnou džungli barev, vzorů a materiálů. Výrazné odstíny zelené kontrastují s jemnými odstíny růžové.

Trendy ve stylu: Udělejte si prostor (Make space)

Funkční, minimalistické, přehledné: Absence zbytečných věcí vytváří svobodu, prostor a světlo a je heslem tohoto interiérového stylu. Inteligentní, jednoduché a úsporné koncepty pro posouvání, zaklápění a uložení se zrcadlí v materiálech, jako je například překližka. Tomuto konceptu se přizpůsobuje paleta barev: dřevo, kůže, hlína, kámen.

Trendy ve stylu: Čas pro rodinu (Family time)

Světlá – tmavá, tvrdost – měkkost, hřejivost – chlad, staré prvky – nové prvky: Tento styl žije z kontrastů, které se vzájemně doplňují. Různé odstíny šedé chromového zabarvení až po kouřové odstíny růžové. Díky tomu vzniká soulad harmonie a vyváženosti. Dokonalé místo k zábavě a rodinnému životu.

Trendy ve stylu: Návrat domů (Coming home)

Relaxační oáza pro vaše smysly: charakter interiéru a jeho atmosféru určují zaoblené tvary, měkké materiály a hřejivé barvy. Kdo zde bydlí, ten se může uvolnit a přitulit se. Vše k tomu vyzývá. Bohaté odstíny červené a růžové nacházejí svůj protipól ve výrazné modři a jemně fialovém odstínu.

Text: redakce

Foto a zdroj: Hornbach, Bonami

Share:

Leave a reply