Zahradní nábytek užijete i na terase nebo balkóně

349
0
Sdílet:
souprava zahradního nábytku

K létu patří přírodní materiály. Tedy dřevo. Prodává se zahradní nábytek z evropských dřevin jako smrk, borovice. V poslední době se stále více používá akát, jehož dřevo má krásnou barvu, strukturu a trvanlivost.

Elegantní kombinace materiálů

Kromě zahradního nábytku vyrobeného pouze ze dřeva jsou k dostání i zahradní židle nebo stoly, které jsou opatřené rámem s pozinkované oceli s práškovým nástřikem, obvykle v elegantní bílé barvě, a se sedákem a opěrákem ze dřeva. Pro větší pohodlí se už také dají sehnat zahradní židle s područkami. Krásný nábytek v této kombinaci seženete například na BUTLERS.CZ

Železná romantika

Styl francouzských zahrad v sobě skrývá různá romantická zákoutí s malým stolkem a židličkami, kde si můžete vypít kávu, sklenku vína při podvečerním posezení, anebo si jen užívat chvíle klidu v přírodě. Nábytek je železný, natřený práškovou barvou, typické jsou pro něj různé vzory. Slušet mu to bude také na terase, a protože je poměrně subtilní, vejde se i na balkón. Tahle francouzská varianta je opět k dostání na BUTLERS.CZ

Odpočinek na čerstvém vzduchu

Do zahradního nábytkového vybavení patří i zahradní lehátka. V zahradě najdou uplatnění varianty s integrovaným výsuvným stolkem, což je praktická vychytávka pro odkládání nápojů, knihy, brýlí a podobně.

V jednoduchosti je krása. To platí i o tradičních látkových lehátkách. Tentokrát jsme vybrali model, který je vyrobený z bambusového dřeva, má čtyři úrovně polohování a snímatelný bavlněný potah. Lehátko se tak dá velmi snadno udržovat. Kam s ním? Slušet bude tradičně pojaté zahradě a dobrou práci odvede i na terase.

Oba typy lehátek najdete opět na BUTLERS.CZ

Hledáte také zahradní sedačky? Pár dobrých tipů jsme pro vás připravili zde.

Sdílet: