Tipy na hezké dárky pro děti i maminky

Share:

Inspirací na hezké dárky není nikdy dost. Připravili jsme pro vás pár tipů pro děti a vlastně i jejich maminky. Sice je teprve září, ale Ježíšek už je vlastně tak trochu za rohem…

Také řešíte, co pořídit dítěti k svátku, narozeninám, pod stromeček, když hraček už má hodně a oblečení vám nepřijde jako vhodný dárek? A co takhle to vzít z úplně jiné strany.

Kultivované stolování

Ke kultivovanosti a etiketě stolování lze vést už ty nejmenší děti, a dobrým pomocníkem bude i vhodně vybrané nádobí, jako třeba tento bambusový servis, ve kterém chybí snad jen dezertní vidlička. Hezký dárek se skládá z talířku, mističky, lžičky a hrnečku a vyrábí se z přírodního bambusu a kukuřice a v několika designech. Jedná se o zdravou elegantní alternativu k plastovým talířkům, která neobsahuje těžké kovy, barviva ani chemické látky. Je vhodná pro děti od 12 měsíců.

Bambusový servis Dish set Bamboo od renomované německé značky Lässig koupíte například ZDE.

Kdo všechno sní, uvidí zvířátko

Některé děti nemívají potřebu jíst, a tak se rodiče uchylují k různým fíglům, jako třeba, když všechno sníš, tak něco uvidíš. Přesně tohle splňuje další dárek, a sice mistička z přírodního bambusového dřeva, jejíž design ve tvaru hlavy kočičky, pejska nebo myšky dotahuje vyobrazení zvířátek i na dně misky. K němu se ovšem děti dopracují, až když všechno hezky snědí. Tyto dárky ocení i rodiče hyperaktivních dětí, protože její spodní díl je opatřený silikonovým protiskluzovým kroužkem s přísavkou, takže shodit misku bude pořádný problém.

Z přírodního bambusového dřeva je vyrobená mistička Platter Bamboo z kolekce Little Chums od renomované německé značky Lässig. Koupíte ji ZDE.

Nepostradatelná termoska

Nejenom v rodinách s dětmi se uplatí termosky. I když tento dárek se bude malým prckům obzvlášť líbit. Co na této termosce ocení rodiče je fakt, že je vyrobená z vysoce kvalitní nerezové oceli, tedy neobsahuje BPA, PVC a ftaláty. Aby udržela svačinu teplou nebo studenou, stačí ji naplnit odpovídající vodou na cca 4 minuty.

Termosku Lässig Food Jar Little Chums o obsahu 315 ml koupíte ZDE.

Máte dítě školou povinné? Pak se vám určitě bude hodit pár tipů, jak mu vybavit pokoj.

Text: redakce

Foto: archiv firem

Share:

Leave a reply